Pozvánky

Kde pohádky končí, manželství začíná aneb Čtyřikrát o manželství

Dne . Uveřejněno v Pozvánky.

Tématem únorového cyklu setkání NaProTi je „Kde pohádky končí, manželství začíná”.

Naplánována jsou čtyři diskusní setkání, která se týkají manželství, na každém se setkáme s jiným křesťanským manželským párem a s jiným příběhem.

  • Na setkání s manžely Güttnerovými (6.2.) budeme mluvit o tom, že v manželství se dá mnohé zachránit a není nutné házet hned flintu do žita. Může to být povzbudivé pro všechny, kteří právě procházejí nějakou vztahovou krizí, ale i jako prevence, neboť krize může jak známo přijít kdykoli a kamkoli.
  • Na setkání s manžely Limrovými (14.2.) bude řeč o tom, jak ustát změny v manželství, aby na nich manželství neztroskotalo.
  • Hlavním tématem setkání s manžely Viktorinovými (20.2.) bude, jak ustát velké tlaky a bolestivé ztráty. Viktorinovi mají jednak zkušenosti s podnikáním, jednak museli zvládnout smrt malé dcerky.
  • Hosty posledního setkání 26.2. budou manželé Čunkovi, kteří si každý před lety prošli bolestivým rozvodem a dlouhým obdobím samoty. Vzali se několik let nazpět a mimo jiné fungují jako pěstounští rodiče. V jejich příběhu se dotkneme tématu druhého manželství i pěstounské péče.

Na všechny akce jste srdečně zváni!

Plákátek Kde pohádky končí_A6_TISK.pdf