Pozvánky

Program na prosinec 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

2.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Proměna drsného fanatika (Sk 9:1-22)
Káže Pavel Coufal
3.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
4.12 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
5.12 St 16:00   Setkání seniorů
6.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Proměna nevěřícího kněze (Lk 1:5-24, 2:57-79)
Káže Zdenek Pokorný a Petr Ilgner
7.12 17:00   Dorost
9.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Proměna tiché dívky (Lk 1:26-56)
Káže Pavel Coufal
10.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
11.12 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
12.12 St 9:30   Setkání maminek s malými dětmi
13.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Adventní koncert pěveckého sboru a hudební skupiny MP3D
14.12 17:00   Dorost
16.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Proměna spících křesťanů (Ř 13:11-14)
Káže Zdenek Pokorný
17.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
18.12 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
20.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Příběh začíná: původ Ježíše Krista (Mt 1:1-17)
Káže Marek Žitný
21.12 17:00   Dorost
23.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jak to vlastně bylo s jeho narozením (Mt 1:18-25).
Káže Pavel Coufal
    15:00   Dětská vánoční slavnost
25.12 Út 10:00   Vánoční shromáždění Kde hledáme svého krále? (Mt 2:1-12)
Káže Pavel Coufal
30.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Boží plány nelze zmařit (Mt 2:13-23)
Káže Pavel Smilek st.

 

Program na listopad 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Modlitební večer sester
Slouží sestry, vede Jitka Coufalová
2.11 17:00   Dorost
    19:00   Večer chval a modliteb
Vede Martin Zvonař
4.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Staleté kořeny: Svoboda (J.A. Komenský) - Jak žít ve skutečné svobodě?
Káže Pavel Coufal
5.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
6.11 Út 16:15   AWANA (klub pro děti)
    18:18   Setkání mládeže
7.11 St 16:00   Setkání seniorů.
8.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Staleté kořeny: Důstojnost. (T.G.M.) - Na čem stojí důstojnost našeho života?
Káže Pavel Coufal
9.11 17:00   Dorost
11.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Bůh mi dává naději v beznaději (Mt 9:18-26)
Káže Pavel Coufal
12.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
13.11 Út 16:15   AWANA (klub pro děti)
    18:18   Setkání mládeže
14.11 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
15.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Divadlo Víti Marčíka: Labyrint světa a ráj srdce
Vede NaProTi
16.11 17:00   Dorost
18.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Bůh mi dává smysl života v mém utrpení (Jb 42:1-6)
Káže Zdenek Pokorný
19.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:39   Setkání staršovstva
20.11 Út 16:15   AWANA (klub pro děti)
    18:18   Setkání mládeže
22.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Bůh mi dává sílu v slabosti (2 K 12:1-10)
Káže Pavel Coufal
23.11 17:00   Dorost
24.11 So     Výtvarná sobota pro ženy
(organizuje Markéta Střížová)
25.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Bůh mi dává vítězství ve smrti (1 K 15:51-57)
Káže Pavel Smilek st.
26.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
27.11 Út 16:15   AWANA (klub pro děti)
    18:18   Setkání mládeže
28.11 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
29.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Nebát se být nablízku přednáška s diskusí
MUDr. Ondřej Sláma, Vede NaProTi
30.11 18:00   Shromáždění členů sboru

 

Program na září 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

2.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Milovat Boha celým srdcem. (Mk 12:28-34)
Káže Pavel Coufal
3.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
4.9 Út 18:00   Setkání mládeže
6.9 Čt 19:00   Biblická hodina Jak mohu cele milovat Boha, prakticky? (1 J 4,19-21)
Káže Zdenek Pokorný
7.9 17:00   Dorost
9.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Přivádět lidi ke Kristu (J 1,35-51)
Káže Pavel Coufal
10.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
11.9 Út 18:00   Setkání mládeže
13.9 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jak mohu předat dobrou zprávu evangelia dnešním lidem?
Káže Jan Heřmanský, HledamBoha.cz
14.9 17:00   Dorost
    18:00   Shromáždění členů sboru
16.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Přijímat lidi do milující Boží rodiny (Ef 2,19)
Káže Zdenek Pokorný
17.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
18.9 Út 18:00   Setkání mládeže
20.9 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jak mohu přijímat své bratry a sestry? (Ř 15,7)
Káže Pavel Coufal
21.9 17:00   Dorost
23.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Pomáhat k duchovnímu růstu (1 K 3,6-7).
Káže Pavel Coufal
24.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
25.9 Út 16:30   AWANA
    18:00   Setkání mládeže
27.9 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Co můžeme prakticky dělat proto, abychom duchovně rostli? (Ko 2,6-7)
Káže Marek Žitný
30.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Připravit ke službě
Káže Pavel Smilek st.

Program na červen 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.6 17:00   Dorost
    18:00   Shromáždění členů sboru
3.6 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Křestní slavnost
Káže: Pavel Coufal
4.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
5.6 Út 16:00   Setkání seniorů
    16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
7.6 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Ježíš Kristus je tady vždy pro nás (Ř 10:9-10:13)
Káže Thomas Toone
8.6 17:00   Dorost
    18:00   Modlitební večer
10.6 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Mluvte pravdivě a jednoznačně (Jk 5, 12)
Káže Pavel Smilek
11.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
12.6 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
13.6 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
14.6 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina - Služba mládeže. Být víc jako Ježíš.
Káže Tomáš Kratochvíl
15.6 17:00   Dorost
17.6 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Společně zaměřeni k Bohu (Jk 5, 13-16)
Káže Pavel Coufal
18.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
19.6 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
21.6 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Velká moc modlitby
Káže: Pavel Coufal
22.6 17:00   Dorost
    18:00   Grilování pro manželské páry
23.6 So     Brigáda na Pusté Rybné
24.6 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Neboj se, Pán Bůh nemá prázdniny
Káže  Zdenek Pokorný
25.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
26.6 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
27.6 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
28.6 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jsi záchranář? (Jk 5,19-20)
Káže: Pavel Coufal
29.6 17:00   Dorost

 

Program na duben 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Velikonoční neděle. Výzva těm, kdo ukřižovali Ježíše
Káže Pavel Coufal
2.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
3.4 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
4.4 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
5.4 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Co dělat se zkouškami a pokušením v našem životě (Jk 1,1-4,12-18)
Káže  Pavel Coufal
6.4 17:00   Dorost
8.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Služba týmu rozhlasové misie TWR - Rádio 7
Káže Luděk Brdečko
    13:00   Výroční sborové shromáždění
9.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
10.4 Út 16:00   Setkání seniorů
Petr Kolek – vzpomínky na historii sboru, foto, video
    16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
12.4 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jak dělat moudrá rozhodnutí (Jk 1,5-11)
Káže  Pavel Coufal
13.4 17:00   Dorost
14.4 So     Brigáda na Pusté Rybné
15.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Nestačí slyšet, nestačí mluvit (Jk 1,19-27)
Káže Pavel Smilek st.
16.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   setkání staršovstva
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
17.4 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
18.4 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
19.4 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Misie v Nepálu
Hovořit bude Peter Kuruc
20.4 17:00   Dorost
22.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jak se správně chovat k lidem (Jk 2,1-13)
Káže Pavel Coufal
23.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
24.4 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
26.4 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jaká je skutečná víra (Jk 2,14-26)
Káže Pavel Coufal
27.4 17:00   Dorost
29.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jak můžeme ovládat svůj jazyk (Jk 3,1-12)
Káže Zdenek Pokorný
30.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)

 

Program na únor 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.2 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Máte otevřené dveře příležitosti (Zj3,7-13)
Káže Pavel Coufal
2.2 17:00   Dorost
4.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Být v klídku, ale bez Ježíše? (Zj 3,14-22)
Káže Pavel Coufal
5.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
6.2 Út 18:00   GROW (setkání mládeže 20+)
7.2 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
8.2 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Povolání k víře, která jde do neznáma - Abraham (Ge 12)
Káže Pavel Coufal
11.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Povolání k úkolu, který mě přesahuje - Mojžíš (Ex 3 a 4)
Káže Pavel Smilek st.
12.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Setkání staršovstva
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
13.2 Út 16:00   Setkání seniorů.
Jarmila Jersáková bude hovořit o svých dojmech z pobytů ve Velké Británii.
    16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   GROW (setkání mládeže 20+)
15.2 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Tajemství šťastných vztahů Národní týden manželství
Jakub a Karolína Limrovi
16.2 17:00   Dorost
18.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Povolání od Boha: velký slib a radikální poslušnost - Jozue (Joz 1)
Káže Pavel Coufal
19.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
20.2 Út 16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
21.2 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
22.2 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Bože, já se na to necítím - Gedeon (Zj3,7-13)
Káže Zdenek Pokorný
23.2 17:00   Dorost
    18:00   Shromáždění členů sboru
25.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jistota Božího povolání mění náš život - Pavel (Sk 9,15-16; 13,2)
Káže Pavel Coufal
26.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
27.2 Út 16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)

 

Program na říjen 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
2.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
3.10 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
    16:00   Setkání seniorů
4.10 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jak můžeme společně lépe sloužit lidem?
Slouží Pavel Coufal
5.10 17:00   Dorost
    19:00   Modlitební setkání
7.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Díkůvzdání
Káže Pavel Coufal
        Společný oběd
    12:30   Odpoledne písní a svědectví
8.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
9.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
11.10 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Co jsme prožili při misii v Ghaně
Tomáš Kratochvíl, Iva Kostelníková
12.10 17:00   Dorost
13.10 So     Výlet AWANA
14.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Vysláni do světa s evangeliem
Káže Zdenek Pokorný
15.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
16.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
17.10 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
18.10 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Odkud přichází zlé věci do našeho života a jak jim můžeme čelit?
Káže Fred Hansen, TCM
19.10 17:00   Dorost
21.10 Ne 10:00   Ekumenická bohoslužba na Botanické
U nás nedělní besídka
22.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
23.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
25.10 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Staleté kořeny: Víra (Cyril a Metoděj) - Jak získat a jak udržet víru?
Káže Zdenek Pokorný
26.10 17:00   Dorost
28.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Staleté kořeny: Pravda (M.J. Hus) - Co je pravda?
Káže Pavel Smilek
29.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
30.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež

 

Program na léto 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Společenství hříšníků (J 8,1-11)
Káže Luděk Brdečko
5.7 Čt 19:00   Biblická hodina Vytrvalost a odvaha v utrpení (Ex 1)
Káže  Zdenek Pokorný
8.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění. Mojžíš - život mezi dvěma světy (Ex 2)
Káže Zdenek Pokorný
12.7 Čt 19:00   Biblická hodina Boží odpovědi na lidské výmluvy (Ex 3)
Káže  Pavel Kohl
15.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Od pochybností k víře (Ex 4)
Káže Štěpán Exner st.
19.7 Čt 19:00   Biblická hodina Odvážná víra nás něco stojí (Ex 5)
Káže Marek Žitný
22.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Kdo je naše jistota? (Ex 6,1-13)
Káže Pavel Coufal
26.7 Čt 19:00   Biblická hodina Boží znamení, kterým lidé nevěří (Ex 7)
Káže Vilém Kubiena
29.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Bůh silný a svatý (Ex 8-11)
Káže Pavel Coufal
2.8 Čt 19:00   Biblická hodina Slavný nový začátek (Ex 12)
Káže Pavel Smilek st.
5.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Tým z USA
Káže Tony Landini
9.8 Čt 19:00   Biblická hodina Co všechno patří Bohu?
Káže Pavel Smilek st.
12.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Bůh určuje cestu, tak se neboj (Ex 13,17-14,14)
Káže Pavel Smilek st.
16.8 Čt 19:00   Biblická hodina Když Bůh před tebou rozdělí moře (Ex 14,15-31)
Káže Marek Žitný
19.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Na čem stojí naše radost? (Ex 15)
Káže Pavel Coufal
23.8 Čt 19:00   Biblická hodina Bůh dobře ví, co potřebuješ (Ex 16)
Káže Stephen Folker
26.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Je mezi námi Bůh, nebo ne? (Ex 17,1-7)
Káže Čeněk Jersák
30.8 Čt 19:00   Biblická hodina Vítězství v duchovním zápase (Ex 17,8-16)
Káže Pavel Kohl

 

Program na květen 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.5 Út 15:00   Mládež: Přátelské odpoledne na Prýglu!
2.5 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
3.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak moudře budovat své vztahy s lidmi (Jk 3,13-18)
Káže Pavel Coufal
4.5 17:00   Dorost
6.5 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Jak se vyvarovat svárů a hádek (Jk 4,1-10)
Káže Zdenek Pokorný
7.5 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
8.5 Út 15:00   Piknik s bohoslužbou mládeže (Kraví hora)
10.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Co dělat s přílišným odsuzováním druhých? (Jk 4,11-12)
Káže Pavel Coufal
11.5 17:00   Dorost
12.5 So     Brigáda na Pusté Rybné
13.5 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jaké pastýře potřebuje církev?
Káže Pavel Coufal
14.5 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
15.5 Út 16:00   Setkání seniorů.
Víťa Cihlářová bude mluvit o svém duchovním obrácení a životě s Pánem Ježíšem
    16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
16.5 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
17.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak mít správný postoj k plánování budoucnosti (Jk 4,13-17)
Káže Pavel Coufal
18.5 17:00   Dorost
20.5 Ne 9:00   Nedělní shromáždění.   - Svatodušní neděle. Jak v nás působí Duch svatý?
Káže Pavel Smilek st.
21.5 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
22.5 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
24.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak mít moudrý postoj k majetku (Jk 5,1-6)
Káže Pavel Coufal
25.5 17:00   Dorost
    18:00   Noc kostelů
27.5 Ne 10:00   Den sousedů Lužánky O potrkaném býkovi.
Káže Zdenek Pokorný
28.5 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
29.5 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
30.5 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
31.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak se naučit trpělivosti (Jk 5,7-12)
Káže Pavel Kohl

 

Program na březen 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.3 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Přijímat do církve jen znovuzrozené
Káže Zdenek Pokorný
2.3 17:00   Dorost
4.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Křtít tak, jako církev na počátku
Káže Pavel Coufal
5.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
6.3 Út 18:00   GROW (setkání mládeže 20+)
7.3 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
8.3 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Povolání k úkolu, který mě přesahuje - Mojžíš (Ex 3 a 4)
Káže Pavel Smilek
9.3 17:00   Dorost
11.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Slavnost 120. výročí založení sboru
Káže Milan Kern
    13:30   Odpoledne vděčnosti
12.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
13.3 Út 16:00   Setkání seniorů.
Ing. Pavel Vašina bude hovořit o své návštěvě Karélie
    16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   GROW (setkání mládeže 20+)
15.3 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Konat v církvi kázeň tak, jako apoštolé
Káže Pavel Coufal
16.3 17:00   Dorost
18.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Misie se účastnit ze všech sil
Káže Pavel Coufal
19.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   setkání staršovstva
    17:30   Runway (setkání mládeže 16+)
20.3 Út 16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
21.3 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
22.3 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Být si bratry a sestrami, ne nadřízenými a podřízenými
Káže Pavel Smilek
23.3 17:00   Dorost
    18:00   Shromáždění členů sboru
25.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Být plní lásky k lidem
Káže Zdenek Pokorný
26.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
27.3 Út 16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
29.3 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina  s Večeří Páně. Zelený čtvrtek. Byl opuštěn, abychom už nikdy nemuseli být sami.
Káže Pavel Coufal
30.3 19:00   Velký pátek. Byl zabit, abychom my mohli žít
Káže Pavel Coufal
1.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Velikonoční neděle. Výzva těm, kdo ukřižovali Ježíše
Káže Pavel Coufal

 

Program na leden 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.1 Po 10:00   Novoroční bohoslužba
Káže Zdenek Pokorný
4.1 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Slyšíme, co Duch praví církvím? Modlitby za obnovu církve (Zj 1)
Slouží Pavel Coufal
5.1 17:00   Dorost
7.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Snažíte se, ale nemáte lásku (Zj 2:1-7)
Káže Pavel Coufal
8.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
9.1 Út 16:00   Setkání seniorů.
    16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
10.1 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
11.1 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Biblická hodina Pevně se držte toho,co máte (Zj 2:18-29)
ATM, Pavel Harabus AC
12.1 17:00   Dorost
14.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Buďte věrní až k smrti! (Zj 2:8-11)
Káže Pavel Smilek st.
15.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
16.1 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
18.1 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Buďte netolerantní k falešnému učení (Zj 2:12-17)
Káže Pavel Kohl
19.1 17:00   Dorost
21.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Nedejte se svést hříchem v církvi (Zj 2:18-29)
Káže Pavel Coufal
22.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
23.1 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
24.1 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
25.1 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Probuďte se a posilněte to, co vám ještě zůstává (Zj 3:1-6)
Káže Jan Konvalinka
26.1 17:00   Dorost
27.1 So     Den pro rodiče (přednášky, semináře, diskuse na zajímavá témata)
28.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jak spojit církev a rodinu?
Káže Zdenek Pokorný
29.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
30.1 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)