Program na únor 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb.

1.2 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Máte otevřené dveře příležitosti (Zj3,7-13)
Káže Pavel Coufal
2.2 17:00   Dorost
4.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Být v klídku, ale bez Ježíše? (Zj 3,14-22)
Káže Pavel Coufal
5.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
6.2 Út 18:00   GROW (setkání mládeže 20+)
7.2 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
8.2 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Povolání k víře, která jde do neznáma - Abraham (Ge 12)
Káže Pavel Coufal
11.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Povolání k úkolu, který mě přesahuje - Mojžíš (Ex 3 a 4)
Káže Pavel Smilek st.
12.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Setkání staršovstva
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
13.2 Út 16:00   Setkání seniorů.
Jarmila Jersáková bude hovořit o svých dojmech z pobytů ve Velké Británii.
    16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   GROW (setkání mládeže 20+)
15.2 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Tajemství šťastných vztahů Národní týden manželství
Jakub a Karolína Limrovi
16.2 17:00   Dorost
18.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Povolání od Boha: velký slib a radikální poslušnost - Jozue (Joz 1)
Káže Pavel Coufal
19.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
20.2 Út 16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
21.2 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
22.2 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Bože, já se na to necítím - Gedeon (Zj3,7-13)
Káže Zdenek Pokorný
23.2 17:00   Dorost
    18:00   Shromáždění členů sboru
25.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jistota Božího povolání mění náš život - Pavel (Sk 9,15-16; 13,2)
Káže Pavel Coufal
26.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
27.2 Út 16:30   AWANA (klub pro děti)
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)