Program na leden 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb.

1.1 Po 10:00   Novoroční bohoslužba
Káže Zdenek Pokorný
4.1 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Slyšíme, co Duch praví církvím? Modlitby za obnovu církve (Zj 1)
Slouží Pavel Coufal
5.1 17:00   Dorost
7.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Snažíte se, ale nemáte lásku (Zj 2:1-7)
Káže Pavel Coufal
8.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
9.1 Út 16:00   Setkání seniorů.
    16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
10.1 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
11.1 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Biblická hodina Pevně se držte toho,co máte (Zj 2:18-29)
ATM, Pavel Harabus AC
12.1 17:00   Dorost
14.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Buďte věrní až k smrti! (Zj 2:8-11)
Káže Pavel Smilek st.
15.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
16.1 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
18.1 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Buďte netolerantní k falešnému učení (Zj 2:12-17)
Káže Pavel Kohl
19.1 17:00   Dorost
21.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Nedejte se svést hříchem v církvi (Zj 2:18-29)
Káže Pavel Coufal
22.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
23.1 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
24.1 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
25.1 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Probuďte se a posilněte to, co vám ještě zůstává (Zj 3:1-6)
Káže Jan Konvalinka
26.1 17:00   Dorost
27.1 So     Den pro rodiče (přednášky, semináře, diskuse na zajímavá témata)
28.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jak spojit církev a rodinu?
Káže Zdenek Pokorný
29.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
30.1 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)