Program na říjen 2017

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb.

1.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Boží vůle – naše posvěcení (1 Te 4:1-8)
Káže Pavel Coufal
2.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
3.10 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
5.10 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Způsob života, který oslovuje okolí (1 Te 4:9-12)
Káže Pavel Smilek st.
6.10 17:00   Dorost
7.10 So     Brigáda na Pusté Rybné
8.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jaké to bude, až přijde Ježíš? (1 Te 4:13-5:11)
Kázání Pavel Smilek st.
9.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
10.10 Út 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
    16:00   Setkání seniorů. Pavel Vašina bude hovořit o své návštěvě horní Mezopotámie.
    16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
12.10 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Radost z činění učedníků (1 Te 2:17-20)
Káže John Toone
13.10 17:00   Dorost
15.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění, díkůvzdání Za všech okolností děkujte (1 Te 5:18)
Káže Pavel Coufal
        Oběd + odpolední setkání, písně a svědectví vděčnosti Bohu
16.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
        Staršovstvo
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
17.10 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
18.10 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
19.10 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina 500. výročí reformace – Martin Luther a Jan Hus, setkání české a světové reformace.
Káže Jaroslav Pleva, kazatel BJB Litoměřice
20.10 17:00   Dorost
21.10 So     Brigáda na Pusté Rybné
22.10 Ne 10:00   Nedělní shromáždění v Červeném kostele
Ekumenická bohoslužba - 500 let reformace
U nás shromáždění nebude!
23.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
24.10 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)
26.10 Čt 17:45   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Řád pro vztahy v církvi (1 Te 5:12-15)
Káže Zdenek Pokorný
29.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Stálá radost, vytrvalá modlitba (1 Te 5:16-17)
Káže Zdenek Pokorný
30.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání středoškolské mládeže)
31.10 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání vysokoškolské mládeže)